Artkim Fuarcılık 2015 – 2016 Fuarlarının Tanıtım Faaliyetleri için Dünyayı Gezmeye Devam Ediyor…

  • Firma Haberleri
  • Ziyaret: 0
  • paintexpo eurasia, stt
  • Son Güncelleme: 22-09-2016
  •  
    Share on Tumblr       


Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen tüm sektörel etkinlikleri yakından takip eden Artkim Fuarcılık ekibi, 2015 ve 2016 fuar takviminin belirlenmesi ile birlikte fuar tanıtım çalışmalarına hızlı bir başlangıç yaparak fuar tanıtımlarına başladı.

 

STT Show Eurasia & PaintExpo Eurasia / 15-17 Ekim 2015 STT Show Eurasia & PaintExpo Eurasia Ekibi, Yüzey İşlem Kimyasalları ve Endüstriyel Kaplama Teknolojilerini bir araya getiren bu iki fuarın tanıtımı için Guangzhou’da düzenlenen ChinaCoat 2014, İran’da düzenlenen IPCC 2014 ve Moskova’da düzenlenen Interlakokraska 2015 fuarlarında katılımcı ve ziyaretçileri bilgilendirdi. 2015 yılında Dubai’de düzenlenecek olan Middle East Coatings Show 2015, Stuttgart’ta düzenlenen Parts2Clean 2015, Nürnberg’de düzenlenen European Coatings Show 2015 ve Sao Paolo, Brezilya’da düzenlenen ABRAFATI 2015 fuarlarına da tanıtım yapmak amacıyla katılım gerçekleştirilecektir.


Putech Eurasia & Eurasian Composites Show / 12-14 Kasım 2015

Putech Eurasia & Eurasian Composites Show ekibi, dünyanın önde gelen Poliüretan Sanayi İhtisas fuarlarından biri olan Putech Eurasia ve bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kompozit Sanayi Fuarı Eurasian Composites Show 2015 tanıtımları için Moskova’da düzenlenen Polyurethanex ve Composites Expo Russia fuarlarına standlı katılım gerçekleştirdi. 2015 yılında düzenenecek diğer önemli uluslararası etkinliklerden olan Paris’te düzenlenen Kompozit Fuarı JEC Europe ve Maastricht’te düzenlenen Poliüretan Fuarı UTECH Europe’a da katılım gerçekleştirecek olan Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show ekibi, Avrasya’nın lider Poliüretan ve Kompozit Platformu olan Putech Eurasia ve Eurasian Composites Show fuarlarını en etkin şekilde tanıtmaya devam ediyor.

 

Cosmetics & Home Care Ingredients / 12-14 Kasım 2015

İlk kez 2014 yılında Chem Show Eurasia Fuarı ile eş zamanlı düzenlenen ve sektörden gelen yoğun ilgi ile birlikte 2015 yılında başlı başına bir fuar olarak ikincisi organize edilecek olan Cosmetics & Home Care Ingredients Fuarı’nın tanıtımı için ekibimiz Antalya’da düzenlenen ve Kimyagerler Derneği tarafından organize edilen 5. Kozmetik Kongresi’nde fuar hakkında geniş çaplı tanıtım yapma imkanı buldu. Barselona’da düzenlenecek olan In Cosmetics Fuarı’nın Türkiye Partneri olan Cosmetics & Home Care Ingredients aynı zamanda In Cosmetics 2015 Fuarı’nda da fuar tanıtımlarına devam ediyor olacak.

 

Interdye & Printing Eurasia / 10-12 Mart 2016

Interdye & Printing Eurasia ekibi, 2016 yılında iki salona büyüyerek yoluna devam eden Interdye & Printing Eurasia Fuarı’nın tanıtımları için Shanghai’da düzenlenecek olan China Interdye ve Milano’da düzenlenecek olan ITMA fuarlarına katılım gerçekleştirecek. Bu fuarlardaki tüm katılımcılarla ve fuar ziyaretçileriyle ikili görüşmeler yapacak olan Interdye & Printing Eurasia ekibi fuarın tanıtımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

 

Turkcoat & Paintistanbul / 24-26 Mart 2016

Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) ve Artkim Fuarcılık tarafından ortaklaşa organize edilecek olan Avrasya’nın en geniş kapsamlı Boya ve Kaplama Platformu olarak kabul edilen Turkcoat & Paintistanbul 2016 fuarının tanıtımı için Turkcoat & Paintistanbul Ekibi, Guangzhou’da düzenlenen China- Coat 2014, Iran’da düzenlenen IPCC 2014 ve Moskova’da düzenlenen Interlakokraska 2015 fuarlarında katılımcı ve ziyaretçileri bilgilendirdi. 2015 yılında gerçekleşecek olan Dubai’de düzenlenen Middle East Coatings Show 2015, Stuttgart’da düzenlenen Parts2Clean 2015, Nürnberg’de düzenlenen European Coatings Show 2015 ve Sao Paolo Brezilya’da düzenlenen ABRAFATI 2015 fuarlarına da tanıtım yapmak amacıyla katılım gerçekleştirilecektir.

Chem Show Eurasia / 10-12 Kasım 2016

Chem Show Eurasia ekibi, katılımcı ve ziyaretçi istatistikleri ile Avrasya’nın en geniş kapsamlı Kimya Sanayi Grup Fuarı olduğunu tekrar kanıtlayan Chem Show Eurasia Fuarı’nın tanıtımları için 2015’te Frankfurt’ta düzenlenecek olan Achema ve 2016 yılında Münih’te düzenlenecek olan Analytica fuarlarına katılım gerçekleştirecektir.

 

Life Sciences Ingredients / 10–12 Kasım 2016

2016 yılında ilk kez Chem Show Eurasia fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek olan "İlaç, Gıda, Kozmetik, Kişisel ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı” Life Sciences Ingredients, Antalya’da Kimya Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenecek olan "3. İlaç Kimyası: İlaç Etkin Maddesi Tasarımı, Sentezi, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi”nde sektöre lanse edilecek ve akabinde In Cosmetics, Achema ve Analytica Fuarlarında tanıtımlarına devam edilecektir.