Poliüretan ve Kompozit Sektörü Bir Arada

  • Editörden
  • Ziyaret: 0
  • putech, composites
  • Son Güncelleme: 12-08-2016
  •  
    Share on Tumblr       


"3. Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia” ve eş zamanlı olarak ilk defa düzenlenecek olan "Eurasian Composites Show” ile 14 – 16 Kasım 2013 tarihinde sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Türki Cumhuriyetleri, Balkanlar ve Avrupa’nın tüm sektör profesyonellerini bir araya getirecek olan bu önemli organizasyonda, diğer yıllarda olduğu gibi başarılı bir şekilde yine İstanbul Fuar Merkezi’nde sizlerle buluşacağız. Bu büyük organizasyonda, sizlerin memnuniyeti ve olumlu geri dönüşleri
bizler için çok önemli. Her yıl, diğer yıldan daha başarılı bir şekilde, hızla ilerleyerek sektörün en önemli fuarında yer almak gerçekten çok keyifli. Bu başarıyı daha da yukarılara taşıyarak, sizlerden daha olumlu dönüşler almanın gayesi içerisinde olduğumuzu belirtmek isterim.

Putech Temmuz – Ağustos – Eylül sayısının içeriği yine dopdolu…

BASF Poliüretan’ın Genel Müdürü Gündüz Tansel ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Hayatın her alanında yer alan poliüretan sektörünün dünü ve bugünü hakkında sohbet ettik.

Graco Poliüretan Köpük ve Sprey Poliürea Ekipmanları Bölümü İş Geliştirme Uzmanı, Murat Çağhan Durdu ile gerçekleştirdiğimiz röportajda; Graco’nun faaliyet alanları, ürün grupları ve poliüretan sektörü ile ilgili konuştuk. SBC Kimya’nın İş Geliştirme Direktörü Tolga Yılmaz; SBC Kimya’nın kuruluşu, ürün ve ürün grupları, hedef ve projeleri hakkında yönelttiğimiz soruları yanıtladı.

Değerli akademisyenlerimiz Prof. Dr. Nazım Usta, Yard. Doç. Dr. Özgür Seydibeyoğlu, Doç. Dr. Mehmet Vezir Kahraman ve teknik makale çalışmalarını yürüttükleri diğer akademisyenlerimize katkılarından dolayı teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Sektörün en önemli fuarında 14 – 16 Kasım 2013 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde görüşmek üzere.

Keyifli okumalar…

Sevgiyle,