Putech 3 Yaşında! 2012

  • Editörden
  • Ziyaret: 0
  • Son Güncelleme: 11-08-2016
  •  
    Share on Tumblr       
Her başlangıç, umutla doludur. Planlar, programlar, istekler ve hedefler eşlik eder umutlara… Umudun fayda sağladığı her başarı, bir yenisine teşvik eder. Böylece, yapılan tüm planlar, belirlenen bütün hedefler zamanla, yavaş yavaş mutluluğa dönüşür.

Bundan 9 sayı önce, Putech’in ilk sayısını hazırladığımızda, biz de umut ve heyecan doluyduk. Bugün aynı heyecan ile sizlerle çalışmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Poliüretan sanayinin ihtiyacı olan bilgi paylaşımı gerekliliğini karşılayabildiğimizi sizlerden duymak bizi daha da mutlu ediyor. Üç ayda bir, her sayıyı bir öncekinden daha farklı ve daha iyi yapma çabalarımızın sizlerin memnuniyeti ile mükafatlandığını öğrenmek heyecanımıza heyecan katıyor. Putech artık, iki yaşını dolduran, hedeflerini birer birer gerçekleştiren ve gelecek için yepyeni hedefler koyabilen bir dergi. Üçüncü yılımıza, yeni projeler, güncel gelişmeler ve geliştirici fikirlerle ve sizlerin değerli katkıları ile adım atmanın gururunu yaşıyoruz. Dergimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, her zaman önerilerinize açık olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Her sayımızın hazırlığı sırasında, bazen defalarca telefonda görüştüğümüz zamanlar oluyor. Fikirler alıp, fikirler veriyoruz. Sonrasında, sektörü bilgilendirecek ortak bir çalışma ortaya koyuyoruz. Çoğu zaman, işlerin yoğunluğu sebebiyle, sohbet edememekten şikayet edip davetler alıp, davetler ediyoruz. İşte, 17-20 Kasım tarihinde İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlediğimiz PUTECH EURASIA 2011, sözlerimizi yerine getirmemize yardımcı oldu. Bu sayede birkaç gün hep birlikte olma fırsatı yakaladık. Workshop sunumlarına göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için bir kez daha teşekkür etmek isterim.

2012 itibariyle, sektörle ilgili güncel haberler, Putech Dergisi'nde yayınlanmış teknik bilgiler ve sektör değerlendirmeleri ile web sitemizin faaliyet alanını genişletip, yeni yüzümüzle sizlere sunmuş bulunuyoruz. Dergi ve fuarda olduğu gibi web sitemizin de bizleri bir araya getireceğini umuyorum.

Sevgiler,

Başak HİLAL