Putech Eurasia 2013 ve Eurasian Composites Show 2013

  • Editörden
  • Ziyaret: 0
  • editörden
  • Son Güncelleme: 12-08-2016
  • (Puanı 0.0/5 Yıldız) Toplam Oy: 0
  •  
    Share on Tumblr       Sektörün tek ve en önemli organizasyonu Putech Eurasia 2013 ve bu yıl eş zamanlı olarak ilk defa düzenlenen Eurasian Composites Show ile birlikte poliüretan ve kompozit sektörü bir arada olacak. Sektörü bir araya getiren bu önemli organizasyonda sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Fuar katılımcıları, ziyaretçileri öğrencileri ve akademisyenleri bir araya getiren bu önemli organizasyonda, her geçen yıl daha başarılı sonuçlar alıyoruz. Sizlerden aldığımız olumlu sonuçlar bizleri daha da heyecanlandırıyor ve başarılı bir organizasyona imza atmanın gururunu yaşıyoruz.


Hayatımızın her alanında yer alan poliüretanın, günlük hayatımızda bize sağlamış olduğu yararları yadsınamaz boyuttadır. Fuar özel sayısı olarak hazırladığımız Ekim – Kasım – Aralık sayımızda, birçok farklı sektörden poliüretan ile ilgili makaleler okuyacaksınız; Polyuretane döküm elastomerleri,poliüretan köpük, poliüretan iş güvenliği ayakkabıları ve iş güvenliği çizmeleri, biyomedikal poliüretanların sentezi ve karakterizasyonu,kozmetik sanayinde poliüretan teknolojisi, alev geciktiriciler ve poliüretan sektörüne hitap eden makaleler…


Bilgilendirici teknik makalelerin yanı sıra iki keyifli röportaj da okuyacaksınız. Solvay Strateji Geliştirme Yöneticisi Ercan Ünveren ile; sektördeki profesyonel özgeçmişi, ürün grupları ve yeni projeleri ile ilgili keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. SAIP Satış Müdürü Luca Ceresa ile firmanın gelişim süreci ve ürün grupları hakkında konuştuk.


Keyifle okuyacağınız bir sayı olması dileğiyle,


İyi fuarlar.


Sevgiyle,