Putech Eurasia 2015 ve Eurasian Composites 2015 Fuarlarına Doğru…

  • Editörden
  • Ziyaret: 0
  • editörden
  • Son Güncelleme: 12-08-2016
  •  
    Share on Tumblr       

Putech Eurasia 2015 ve Eurasian Composites 2015 Fuarlarına Doğru…

Günlük koşuşturmacalar, görüşmeler, toplantılar, sözleşmeler derken yaşam parmaklarımızın arasından adeta kum taneleri gibi akıp gidiyor… Zamanı durdurmak, ne yazık ki mümkün değil. Ancak zamanı yakalayabilmek, hayatımıza anlam katabilmek adına bize düşen ve her şeyin sonunda elimizde kâr kalan tek şey; bu kısıtlı zaman diliminde cebimizde biriktirebildiklerimiz.

 

Değerli akademisyenlerimizin ve sektör profesyonellerinin kıymetli katkıları, siz okurlarımızdan gelen pek çok olumlu eleştiri ve doğru yönlendirmeler ile dergimizin her sayısını bir öncekine nazaran içerik anlamında geliştirip zenginleştirmeye gayret gösteriyoruz. Bu sayımızda da büyük emekler verip özveriyle hazırladığımız Putech & Composites dergimizin Temmuz-Ağustos-Eylül sayısını beğenilerinize sunuyoruz.

 

Akademisyen ve sektör profesyonellerinin kaleme aldığı birçok bilgilendirici teknik makaleyi bulabileceğiniz bu sayımızda ayrıca 2 keyifli röportaj da gerçekleştirdik. Dow Chemical Company, Otomotiv Sistemleri Satış Müdürü Sayın Bilgehan Gedik ile poliüretan sektöründeki profesyonel özgeçmişi, firmanın gelişim süreci ve hizmet verdiği sektörler hakkında keyifli ve bilgilendirici bir röportaj gerçekleştirdik. Literatür Kimya Genel Müdürü Sayın Özgür Sönmez ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda ise firmanın tarihçesi, kompozit sektörüne yönelik geliştirdikleri ürün yelpazesi, hedef ve projeleri hakkında konuştuk. Putech Eurasia 2015 ve Eurasian Composites 2015 fuarlarına sayılı günler kaldı…

 

Bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Uluslararası Poliüretan Sanayi İhtisas Fuarı Putech Eurasia 2015 ve 2013 yılında ilkini düzenlemiş olduğumuz ve sizden gelen olumlu geri dönüşlerle büyük bir heyecanla bu yıl ikincisini gerçekleştireceğimiz Kompozit Sanayi Teknolojileri ve Uygulamaları İhtisas Fuarı Eurasian Composites Show 2015 için geri sayımımız başladı. Eş zamanlı olarak 12-14 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarlarımızda sizlerle buluşma ve fikir alış verişi yapma fırsatı bulacağız.

 

Putech & Composites Dergimizin Ekim-Kasım- Aralık sayısının, Putech Eurasia 2015 ve Eurasian Composites 2015 Fuar Özel Sayısı olarak Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanacağının, standart dağıtımının dışında yerli ve yabancı birçok katılımcı ile fuar alanında da okurlarla buluşacağının bilgisini sizinle paylaşmak isterim. Yazı ve reklam çalışmalarınız için şimdiden yerinizi ayırtın. Putech Eurasia 2015 ve Eurasian Composites Show öncesi son hazırlıklarınızı gerçekleştirirken verdiğiniz kahve molasında dergimizi keyifle okuyacağınıza inanıyorum.

Keyifli okumalar dilerim.

Sevgilerimle,

Cansu TUNA