Putech Eurasia 2015 ve Eurasian Composites Show 2015

  • Editörden
  • Ziyaret: 0
  • eurasian composites, editörden, putech eurasia
  • Son Güncelleme: 12-08-2016
  • (Puanı 0.0/5 Yıldız) Toplam Oy: 0
  •  
    Share on Tumblr       

12-14 Kasım tarihleri arasında Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenen Putech Eurasia 2015 ve Eurasian Composites Show 2015 fuarlarında sizlerle buluşuyor olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Fuarların sektörün gelişimi ve bilgi akışı açısından oldukça geliştirici olduğunu düşünüyorum. Putech & Composites dergisi ekibi olarak bizler de sizinle tanışmak, sohbet etmek ve fikir alış verişinde bulunmak üzere workshop alanında ve dergi stantlarındaki yerlerimizde hazır olacağız. Sizlerle buluşmaktan memnuniyet duyacağız.

Poliüretan ve Kompozit sektörünü bir araya getiren bu önemli organizasyona medya sponsoru olan dergimiz Putech & Composites’in bu sayısında da sizler için dopdolu
bir içerik hazırladık.

Ekim-Kasım-Aralık sayımızda, TPU, Poliüretan Kimyasalları, Polioller, Kompozit Dolgular, Kompozit Hammaddeleri, Karbon Elyaf, Sert (Rijit) Köpük, Poliürea Kaplama, Poliüretan Kaplamalar hakkında birçok farklı sektörden poliüretan ve kompozit ile ilgili makaleler okuyacaksınız. Putech & Composites dergisinin bu sayısında teknik makalelerin yanı sıra iki keyifli röportajımızı okuyacaksınız: RMK Resins Genel Müdürü Aytuğ Gülgel ile firmanın kuruluş süreci ve sektöre sunmuş oldukları ürünler hakkında bir sohbet gerçekleştirdik. OSA Kimya Şirket Ortakları Serkan Ertem ve Orkun Ataman ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda sektöre sunmuş oldukları ürün grupları, üretim kapasiteleri ve hedefleri hakkında konuştuk.

Ayrıca, bu özel sayıda yoğun katılım talepleriyle bizleri yalnız bırakmayan değerli sektör çalışanlarına da teşekkür etmek isterim.

Verimli bir fuar geçirmenizi dilerim.
Sevgilerimle...