Putech Eurasia 2017 ve Eurasian Composites 2017 Fuarları için Geri Sayım Başladı…

Putech Eurasia 2017 ve Eurasian Composites 2017 Fuarları için Geri Sayım Başladı…

Zaman, göreceli bir kavram… Hayatımızdaki mutluluk veren anlar göz açıp kapayıncaya dek mazide bir hatıraolarak yerini alırken bizi üzen, endişe ile ne zaman biteceğini düşündüğümüz zamanlar ise; sanki asırlar sürüyor. Hayat, çoğu zaman bizler için başarı ve kazancın peşinde koştuğumuz, sevdiklerimize ve hatta kendimize dahi yeterince vakit ayıramadığımız anların toplamından oluşuyor. Yılın ilk yarısını çoktan geride bıraktığımız bu günlerde umarım sizler, hayatınızdaki bu değerli anları sevdiklerinizle birlikte tadına vararak, canınızı hiçbir şeye çok sıkmayarak ve hayatı kendi akışına bırakarak yaşamışsınızdır. Temmuz ayı içerisinde İstanbul’da yaşadığımız sel felaketinden herkesin kendince dersler çıkarmış ve önlemlerini almış olduğunu umut ediyorum."Cana geleceğine mala gelsin!” temennisinde bulunuyoruz ancak önlemlerimizi almanın gerekliliğinin de altını özellikle çizmek istiyorum. Bu tarz üzücü afetlerde önlem almanın, hazırlıklı olmanın önemi ölçülemeyecek kadar değerli.

 

Putech & Composites dergimizin Temmuz-Ağustos sayısında yine sizler için dopdolu bilgilendirici bir içerik hazırladık. Değerli akademisyenlerimizin ve sektör profesyonellerinin kaleme aldığı birçok bilgilendirici teknik makale ve ürün tanıtımını bulabileceğiniz bu sayımızda ayrıca Eigenmann & Veronelli Türkiye Genel Müdürü Sayın Çağdaş Çağrı ile gerçekleştirdiğimiz keyifli ve samimi röportajımızıda ilgiyle okuyacağınıza inanıyor ve kendisine değerli vaktini bize ayırarak sorularımızı yanıtladığı için tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

Uluslararası Poliüretan Sanayi İhtisas Fuarı Putech Eurasia 2017 ve Kompozit Sanayi Teknolojileri ve Uygulamaları İhtisas Fuarı Eurasian Composites Show 2017 için geri sayımımız başladı. Eş zamanlı olarak 09-11 Kasım 2017 tarihleriarasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarlarımızda sizlerle buluşma ve fikir alışverişi yapma fırsatı bulacağız.

 

Putech & Composites Dergimizin Ekim-Kasım sayısının, Putech Eurasia 2017 ve Eurasian Composites 2017 Fuar Özel Sayısı olarak Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanacak, standart dağıtımının dışında yerli ve yabancı birçok katılımcı ile fuar alanında da okurlarla buluşacaktır. Yazı ve reklam çalışmalarınız için şimdiden yerinizi ayırmanızı öneririm.

 

Keyifli okumalar dilerim.