Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013

  • Firma Haberleri
  • Ziyaret: 0
  • putech, poliüretan, kompozit, eurasian, eurasia, composites
  • Son Güncelleme: 3-02-2014
  • (Puanı 0.0/5 Yıldız) Toplam Oy: 0
  •  
    Share on Tumblr       Poliüretan ve Kompozit Sanayilerinin Avrasya’daki En Büyük Buluşması, Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013


Poliüretan ve Kompozit Sanayilerinin Avrasya’daki en büyük buluşması olan Putech Eurasia & Eurasian Composites Show 2013, 14-16 Kasım 2013 tarihleri arasında yerli ve yabancı sektör profesyonellerini İstanbul’da bir araya getirdi.


"3. Poliüretan Sanayi Fuarı Putech Eurasia 2013” ve eş zamanlı olarak ilk kez organize edilen "Kompozit Sanayi ve Üretim Teknolojileri Fuarı, Eurasian Composites Show 2013” İstanbul Fuar Merkezi 9 ve 10. Salonlarda Avrasya’nın en büyük Poliüretan ve Kompozit Platformu’nu oluşturdu.


Poliüretan kimyasallar, poliüretan kaplama ve yapıştırıcılar, poliüretan kalıp ve sistemler, poliürea uygulamalar, RIM-integral poliüretan sistem ürünlerinin sergilendiği "3. Poliüretan Sanayi Fuarı, Putech Eurasia” ve eş zamanlı olarak düzenlenen, Kompozit Kimyasallar, ara ürünler, makina ekipman ve teknolojilerinin sergilendiği, "Kompozit Sanayi ve Üretim Teknolojileri Fuarı, Eurasian Composites Show 2013” kapılarını
14 - 16 Kasım 2013 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda açtı.


2011 yılına göre %25 büyüyerek yoluna devam eden poliüretan sektörünün buluşma noktası, bünyesine Kompozit Sanayini de katarak 2013 senesinde bölgesinin en önemli "Poliüretan ve Kompozit Platformu” olma yolunda büyük bir adım attı.


Yeni ürünler, en son teknolojiler ve sektörel etkinliklerin yer aldığı platform, bu sene 19 ülkeden 64’ü yabancı, doğrudan 134 katılımcı ve toplam 39 ülkeden 284 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşti.


Fuarı 3 gün boyunca 823’ü 69 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçiler olmak üzere toplam 5643 sektör profesyoneli ziyaret etti.


Kimya alanında düzenlediği çeşitli fuarlarla adını sektörde duyuran Artkim Fuarcılık tarafından düzenlenen bu iki fuar, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini aynı çatı altında birleştirerek sektörün nabzını tutarak ve sektördeki firmaların en etkili biçimde tanıtılmasına aracılık ederek yeni anlaşmalar, yeni açılımlar ve yeni iş ortaklıkları kurulmasına olanak sağladı.


Fuarı ziyaret edenler dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıları standlarında ziyaret ederek, otomotiv sanayi, mobilya sektörü, yapı-inşaat ve izolasyon sektörü, soğutma sektörü, ayakkabı ve terlik sektörü, kaplama ve yapıştırıcılar, biomedikal uygulamalar, tekstil sektörü, oluklu mukavva, demir-çelik sektörü, enerji sektörü, madencilik sektörü, PU uygulamalar, havacılık-uzay-savunma sanayi, ev aletleri ve iş ekipmanları (imalat sanayi), tüketim malları ve spor-eğlence sektörü, korozyon dayanımlı ürünler, elektrik-elektronik sektörü, denizcilik sektörü, askeri uygulamalar, tarım-gıda sektörü vb. birçok ana sektöre hammadde, sistem, makine, ekipman ve teknoloji tedarik eden üretici ve distribütör firmalar ve diğer kurumsal müşterileri ile fuar boyunca görüşme fırsatı buldular.


Fuar sergi alanı içerisinde bulunan Putech Eurasia & Eurasian Composites Workshop alanında, firmalar gerçekleştirdikleri sunumlar ile sektör mensuplarına yeni ürünler, teknolojiler hakkında bilgi verme fırsatı buldu. Yerli yabancı ziyaretçilerimiz ise sunumlara katılarak teknik bilgi edinme şansı yakalayıp, sektörün nabzını tutmak ve global pazarı daha iyi tanıyabilmek için avantajlar elde ettiler.


Katılımcı firmalar ve üniversiteler, Poliüretan ve Kompozit Ürünler Sergisi alanında ürünlerini ve projelerini yerli yabancı ziyaretçilere yüzyüze sunma fırsatı buldu.


Bu yıl ilk kez fuar merkezinde kurulan Showroom alanında Poliüretan ve Kompozit Ürünler Sergisi gerçekleşti. Firmalar ürünlerini birebir sunma fırsatı yakalarken, ziyaretçiler de Poliüretan ve Kompozit Nihai Ürünlerinden oluşan sergiyi görme fırsatı elde ettiler.


Daha Detaylı Bilgi için resmi fuar web adreslerimiz:

http://www.putecheurasia.com/
http://www.eurasiancomposites.com/