Putech & Composites Dergisi Yenileniyor!

  • Editörden
  • Ziyaret: 220
  • Son Güncelleme: -/-
  •  
    Share on Tumblr       


Merhabalar Sevgili Putech & Composites Dergisi Okurları,

 

Yılın bu son sayısında Putech & Composites dergisi ekibi adına size iletmek istediğim heyecan verici haberlerimiz var. 2009 yılından beri yayın hayatına 3 ayda 1 periyotlarla devam etmekte olan dergimiz sektörden gelen taleplerin yoğunluğu üzerine 2017 yılı itibariyle 2 ayda 1 yayımlanacaktır. Ayrıca dergimizin bu sayısı itibariyle boyutunda ve logosunda da bir değişim gerçekleştirdik.

 

Bu değişim umarım sizlerin de beğenisini kazanır. Yayın hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren bizden desteğini esirgemeyen, verdikleri ilham ile bizi daima bir adım öteye taşıyan saygıdeğer sektör profesyonellerine ve akademiyi sanayi ile buluşturmamıza vesile olan ve teknolojik yeniliklerden daima bizi haberdar edecek nitelikte kaleme aldıkları makaleleriyle ufkumuzu açan sayın akademisyenlerimize teşekkür etmek isterim.

 

Yeryüzünün eşsiz döngüsünde yer alan ve havaların soğumasıyla birlikte kendini hissettiren kış mevsimi yine kapıda belirdi. Üşüyen bedenlerimiz ise kendini sıcak bir ortama atmanın peşinde… Vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz mekanların ısı yalıtımı ise bu noktada büyük önem kazanmakta. Poliüretan kaplama malzemeleri de bu konuda derhal yardımımıza koşmakta ve bize çözüm yolları sunmakta.

Bu ayki dosya konularımız içerisinde yer alan poliüretan ve kompozit kaplamalar hakkındaki yazıların sizler için faydalı olacağını düşünüyorum.

 

Ayrıca bu sayımızda 2 ilgi çekici röportajımızı da siz okurlarımızın dikkatine sunuyoruz. Kobe Poliüretan San. ve Tic. A.Ş. CEO’su Sayın Nisso Behar ile sektördeki profesyonel özgeçmişi, firmanın kuruluş süreci ve hizmet yelpazesine dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Diğer röportajımızda ise; Fiber Elyaf Kompozit Genel Müdürü Sayın Resul Şimşek ile firmanın kuruluşundan bugüne gelişimi, ürünleri, hedef ve projeleri hakkında sohbet ettik.

 

Keyifli okumalar diliyorum.

Sevgilerimle,