Yeni Başlangıçlar Yeni Hedefler

  • Editörden
  • Ziyaret: 0
  • editörden
  • Son Güncelleme: 12-08-2016
  •  
    Share on Tumblr       

Sevgili Putech & Composites Okurları,

Her yeni başlangıç daima umut ve heyecan doludur. Her sayısını keyifle hazırladığımız Putech & Composites Dergisinin editör sayfasında, bu sayıdan başlayarak sizlere seslenecek olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum. Poliüretan ve kompozit endüstrilerini tüm detaylarıyla incelediğimiz Putech & Composites dergimizde, yeni başladığımız bu yılda da yine kapsamlı ve teknik incelemelere, teknoloji alanındaki gelişmelere yer vermeye devam edeceğiz.

 

Günümüzde pek çok sanayi kolunda ve hayatımızın her alanında birbirinden farklı pek çok poliüretan ve kompozit malzemeleri kullanmaktayız. Üretildiği ilk günden bu yana bilim adamları tarafından sürekli geliştirilen ve kullanım alanları sürekli genişleyen poliüretan malzemelerin hayatımızdaki yeri yadsınamaz boyuttadır. Kompozit maddeler ise; kullanım alanlarının genişliği, elverişliliği, tasarruf sağlayıcılığı ve çalışma performansı ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Kompozit sektörüne yapılan yatırımlar gün geçtikçe artmaktadır. Sizler için hazırladığımız dopdolu ve kapsamlı içeriği ile Putech & Composites dergisini beğenilerinize sunuyoruz. Putech & Composites dergisinin bu sayısında teknik makalelerin yanı sıra 2 keyifli röportajımızı okuyacaksınız: İlkalem Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Poçuklu ile sektördeki özgeçmişi, ürün grupları, yeni projeleri ve 2015 yılı hedefleri hakkında bir sohbet gerçekleştirdik. Ayrıca; BU Endüstriyel Kimya Firma Sahibi Yusuf Yılmaz ile firmanın gelişim süreci ve sektöre sunmuş oldukları ürünler hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 

Değerli katkılarından dolayı, tüm akademisyenlerimize ve sektör çalışanlarına teşekkür ederim. Bireysel olarak ve firmanız adına hedeflerinize ulaşarak yeni başarılara imza atacağınız, her anından keyif alacağınız bir yıl geçirmenizi dilerim.

Sevgilerimle

Cansu Ertuğrul